GothamChess zapytał z ironią, czy w wieku dominacji szachów nad baseballem nadal ma sens. Wskazał na spadek zainteresowania sportem i rosnącą popularność gry w szachy, podkreślając, że czasem trudno zrozumieć, dlaczego ktoś jeszcze gra w baseball.

GothamChess zapytał z ironią, czy w wieku dominacji szachów nad baseballem nadal ma sens. Wskazał na spadek zainteresowania sportem i rosnącą popularność gry w szachy, podkreślając, że czasem trudno zrozumieć, dlaczego ktoś jeszcze gra w baseball.